Podle mého gusta

Nová kuchyně je snem každé ženy a pokud to prostory a finance dovolují, nemusí se nijak omezovat, pak je toto přání i reálné a splnitelné.
Pokud plánujete úplně novou kuchyni nebo se chcete zbavit staré a mít krásnou, novou a moderní, pak máte několik možností. Buď se můžete vydat do obchodu s nábytkem, v ruce mít metr a plánek kuchyně a měřit a počítat, řešit co, kam a jak umístit, prostě vydáte se tak na dlouhou a trnitou cestu a navíc zde hrozí nebezpečí, že výsledek nebude takový, jaký jste si představovali a vynaložená částka pak bude tzv. penězi vyhozenými oknem.
dvě okna v kuchyni.jpg
Vyhnout se všem těmto útrapám se dá jednoduše, a to kuchyní na zakázku. Spousta firem se specializuje právě na navrhování kuchyní, nabízí z velkého množství barevných odstínů, variant skříněk, moderních zásuvkových systémů a jiných, moderních vychytávek. Navíc umí podle velikosti místnosti za pomoci moderní techniky nastínit přibližnou podobu nové kuchyně a vy pak na vlastní oči můžete vidět v aplikaci 3D, jak by výsledek mohl vypadat. Společně s tímto nástinem pak dostanete i přibližný rozpočet, který by měl korespondovat s částkou, kterou jste ochotni zaplatit.
jídelní židle pro dítě.jpg
Podle svých finančních možností můžete volit z materiálů levnějších i dražších, povrchy mohou být od matných až po vysoce lesklé, dvířka mohou být vyklápěcí nebo klasicky otevírací.
Jestliže tento úkol dáte firmě, která se na kuchyně specializuje, většinou vám nabídnou i i likvidaci kuchyně staré, nemusíte tedy shánět kamarády, kteří vám pomohou se stěhováním starých skříněk a pak hledat místo, kam s těmito vysloužilými kousky. Navíc vám v rámci instalace nové kuchyňské linky zajistí i připojení spotřebičů.
Kuchyň na míru uvítají hlavně ti, kteří mají v bytě nebo domě atypické prostory.
Nemusíte mít ani obavy z toho, že by kuchyň nebyla podle vašich představ, vše je jen na domluvě a přání zákazníka by mělo být vyhověno.