Půjčovna přívěsů

Každý z nás se určitě alespoň jednou setkal s tím, že potřebuje převést nějaký nábytek, nebo větší množství věcí, které se mu do osobního auta nevlezou. Pro tyto lidi vznikla firma, která Vám ušetří vaši práci a hlavně námahu, při stěhování a převážení věcí nejrůznějších rozměrů. Půjčovna přívěsů Praha 9, Vám nabídne přívěsy a dodávky na řidičský průkaz skupiny B a to za velice přijatelné ceny. Navíc je zde velký výběr dodávek, které si můžete půjčit 7 dní v týdnu a to od 9 do 21 hodin. Každá z nich je navíc vybavena dálniční známkou, takže se nemusíte bát případné pokuty a vjezdu na naše dálnice.

nákladní auto

Vozíky jsou vybaveny rezervou a sklopným čelem, v případě půjčení i dodávky je v ceně počítána také non-stop asistenční služby. Veškeré ceny, které jsou uvedeny u přívěsů a dodávek jsou konečné a nepřipočítává se DPH k ceně. Firma uvádí, že není plátcem DPH.

Na stránkách najdete samozřejmě kontakt, na kterém si zle domluvit rezervaci, nebo půjčení přívěsu, či dodávky. Pro rychlé rozhodování, je stránka vybavena takzvanou rychlou rezervací, kde vyplníte základní údaje, jako je telefon, jméno, příjmení a hlavně datum, od kdy do kdy si chcete dodávku či přívěs půjčit. Pokud si však nevíte rady, a stále tápete, jaký přívěs nebo dodávku si půjčit, nebojte se obrátit přímo na tuto firmu. Ráda Vám poradí a zodpoví vaše otázky ohledně jejich služeb. Přece jenom je lepší, se poradit s odborníky, než spoléhat na náhodu.

stará dodávka

Pokud se tedy rozhodujete a jste stále na vážkách, zda si na stěhování do nového domu půjčit vozík nebo ne, určitě zvolte odpověď ano. Nejen, že nebudete muset jezdit pořád dokola tam a zpátky, ale také si ušetříte čas se skládáním věcí do auta. Proto neváhejte a zvolte služby této firmy, určitě nebudete litovat a tyto služby se Vám zalíbí natolik, že je využijete určitě i příště.