Vyberte to nejlepší pro svoji domácnost


Kuchyně
Kuchyně bývá tou nejdůležitější místností. Měla by být hodně prostorná, světlá a měla by Vám hlavně vyhovovat – např. si přece nebudete pořizovat kuchyň s vysokými skříňkami, když jste menšího vzrůstu. Kuchyň si můžete naplánovat doma pomocí 3D plánovače, který najdete na internetu nebo můžete zajít do obchodu s kuchyněmi, kde Vám zaměstnanci poradí s plánkem i spotřebiči. Co se týče spotřebičů, dnes je jich opravdu hodně. Nemusíte mít úplně každý – zvažte tedy, který chcete a bude se Vám v kuchyni hodit. Před některými spotřebiči mají ale přednost jiné pomůcky a spotřebiče do kuchyně, např. talíře, příbory, hrnce, sporák, lednička, konvice, atd.
architektura domu.jpg
Pokud nemáte spižírnu, tak mějte hodně úložného prostoru!
Obývák
Nebudeme si nic nalhávat. V obýváku je hlavní televize a gauč. Gauč si kupte nejlépe rozkládací a televizi s vysokým rozlišením. Dnešní televize už mají přístup k internetu – můžete se na televizi tedy dívat na YouTube, aniž byste k televizi propojovali notebook. Nezapomeňte na dekorace, např. svíčky, fotky, dřevěné nápisy, apod. rostlinky taky udělají své.
Ložnice
V ložnici byste se měli cítit útulně, tudíž byste tam měli mít nějaký prostor a hodně světla. Postel si vybírejte pečlivě a matraci ještě pečlivěji. Zajděte si do obchodu a klidně tam porovnejte deset různých matrací. Vyberte si hlavně to, co Vám vyhovuje. Záleží i na výběru povlečení. Mělo by Vám ladit k barvám stěn a doplňkům – a naopak! V ložnici můžete mít i psací stůl, pokud nemáte pracovnu.
Správné osvětlení
Tohle je hodně důležité u všech místností. Stropní světla jsou základem. Pořiďte si i nějaké lampy, které jsou stylové a moderní. Do ložnice na noční stolek zase malou lampičku. LED žárovky dnes nejsou tak drahá záležitost.
velká okna.jpg 
Nejdůležitější je to, aby se Vám dobřebydlelo a cítili se doma dobře. Od ostatních si můžete nechat dávat rady, ale vše je jen na Vás.