Zázrak jménem okurka

Brr, zelenina. Dejte mi pokoj. Po zelenině se Vám práší z uší? Nebo Vás snad zebou nohy? Jaké hlášky jste si ještě vymysleli, abyste se konzumaci zeleniny vyhnuli? Možná jen pobavíte své okolí, ale rozhodně nepřispějete k tomu, aby bylo Vaše tělo zdravé.
Jestli Vy nebudete líní si zeleninu očistit. A nakrájet. Nebo snad dokonce upravit tepelně, nebo jen, jako salát. Ale to předbíháme.

okurka

Vezměte si třeba okurku.
Taková fantastická zelenina! Kolik dobra poskytne tělu!
·         Ta salátová dodá tělu dostatek vody, pokud právě nemáte čas se napít během dne.
·         Prospívá tudíž ledvinám, které vyplavují toxiny z těla.
·         Jednotlivými vitamíny, které obsahuje, posilujete imunitu.
·         Šťáva z okurky dokáže pomoci s bolestivými dásněmi, ale také v kombinaci s jinými druhy zeleniny umí vyzrát nad artritidou. Funguje, jako prevence. A krevní tlak také upraví.

·         Chcete si udržet linii? Ideální je okurka ve všech podobách.
Neměli byste se zamyslet nad tím, že změníte postoj k zelenině, jako takové?
Nechcete se zaobírat přípravami pokrmů? Nebo si kupovat odšťavovač, abyste získali tak cennou tekutinu, jako okurková šťáva?

Kupte si již hotové produkty.
Okurková limonáda, okurkový salát, to se přece dá lehce pořídit. Výsledek zůstane zachován. Zvláště tehdy, jedná-li se o domácí výrobu. Potom se nemusíte ničit myšlenkami, že musíte okurku loupat, krájet, míchat, nebo odšťavovat.
Víte, naše tělo je každý den vystaveno neduhům, jako je stres, nervozita, napětí. Jestliže se podvolíte konzumaci zeleniny, určitě se dostaví první výsledky ve Vašem přístupu k životu vůbec.

okurky

Po vypití sklenky okurkové limonády můžete vítat pracovní zatížení s otevřenou náručí, protože Vás stres nedostihne. Budete sršet energií, kterou Vám právě okurka dodá. Vyčistí přece Vaše tělo od nepříznivých nečistot. Všechno budete zvládat v pohodě, protože Vás nebude obtěžovat unavené a zanesené tělo.