Jak zmenšit svá ňadra bez pomoci plastického chirurga

Stejně jako existují záchranné rady pro dívky, sečny a ženy, ke kterým nebyla příroda tak štědrá jako k vám, tak existuje i několik tipů, jak zkrotit ve výstřihu to, co máte navíc a chcete schovat. Pokud máte také pocit, že váš hrudník je až příliš a potřebujete nějaké tipy a rady, jak alespoň opticky tento problém zmenšit, můžete nahlédnout do tohoto článku. Možná zde najdete to, co potřebujete právě vy.

–          Existuje mnoho článků o tom, jak prsa zvětšit, jak je vyplnit nebo zpevnit. Existují také způsoby, jak se vyznat v módních tricích a doplňcích nebo také podprsenkách, abyste alespoň na oko dosáhly kýženého výsledku. Ovšem článků o tom, jak zamaskovat hrudník, který je až příliš plný, tolik není.

–          Vždycky to je tak, že chceme to, co nemáme. Kdybychom byly jedny z těch dívek, které mají jedničky, donekonečna bychom se pokoušeli všemi možnými triky dosáhnout perfektních trojek, ačkoli to bez schopného plastického chirurga prostě nejde. Ovšem stejné procento žen, které se trápí příliš plochým hrudníkem, je i procento těch z nás, které na svém hrudníku tahají až příliš velkou tíhu, které je všem na očích.


Triky a tipy

SPRÁVNÁ PODPRSENKA
Je to tak. Doopravdy, ta správná podprsenka udělá divy. Myslete na kostice a pevná ramínka, vaše ňadra potřebují podporu. Existují také zmenšovací podprsenky, které je stáhnou, aby vypadaly menší.

TMAVÉ BARVY
Na horní část svého těla byste měly volit tmavé barvy, ideálně jednolité a bez vzoru. Zapomeňte také na vodorovné pruhy, které zkreslují a rozšiřují.

VÝSTŘIH DO V
Ideálně vám bude slušet výstřih hluboký do „véčka“. Zavinovací halenky tmavých barev budou pro vás tou nejlepší možností. Také myslete na to, že vzory a přehnaně velké motivy nejsou to pravé ořechové.
Ale pokud vám příroda nadělila větší poprsí, rozhodně nemáte důvod je skrývat – stačí jenom zvolit správné svršky a doplňky.